ابراز همدردی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان در پی جان باختن جمعی از شهروندان گرامی شهرستان مریوان بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان طی پیامی حادثه دردناک و تاسف بار  واژگونی یک دستگاه مینی بوس در مسیر مریوان – کامیاران  که به جانباختن و زخمی شدن 28 نفر از شهروندان شهرستان مریوان (روستاهای پیرصفا، برده رشه و سیف) منجر گردید به خانواده های داغدیده و مردم شهرستان مریوان و استان کردستان تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

     کل نفس ذائقه الموت

 خانواده محترم جان باختگان و مصدومان حادثه دردناک واژگونی یک دستگاه مینی بوس روستاهای پیرصفا، برده رشه و سیف

مردم شریف کردستان

حادثه دردناک و جانسوز واژگونی یک دستگاه مینی بوس که منجر به جان باختن و مصدومیت شماری از شهروندان معزز شد، موجب تاسف و تالم کلیه شهروندان کشور و استان، علی الخصوص جامعه مهندسی استان گردید.

 این حادثه دردناک و جانسوز را به خانواده داغدیده جان باختگان و کلیه شهروندان مریوان و استان کردستان تسلیت عرض می نماییم.

ضمن آرزوی مغفرت الهی برای جان باختگان، شفای عاجل برای مصدومان این حادثه تاسف بارو صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان را از ایزد منان خواستاریم.

امید است که با استاندارد سازی جاده ها، وسایل نقلیه عمومی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی شاهد بروز چنین حوادث دردناکی نباشیم.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

image_pdfimage_print
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 7 =

ابراز همدردی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان در پی جان باختن جمعی از شهروندان گرامی شهرستان مریوان بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس