برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان، معماران تجربی و صلاحیت ماده ۲۷ در استان کردستان با حضور ۶۴۷۲ داوطلب

آزمون ورود به حرفه در استان کردستان در روزهای چهار شنبه،پنج شنبه در نوبت صبح و در روز جمعه در نوبت صبح و بعد از ظهر همزمان با سراسر کشور در ۳حوزه امتحانی ودر شهرهای سنندج ،سقز وقروه برگزار می گردد.

مهندس خالد اصلانی ادامه داد: این آزمون به منظور صدور پروانه اشتغال برگزار می شود و افرادی که بتوانند نمره قبولی در آزمون را کسب کنند از سوی راه و شهرسازی پروانه اشتغال به کار دریافت می کنند.

وی گفت : براساس برنامه ریزی های انجام شده آزمون های ورود به حرفه مهندسان و کاردانها در رشته های معماری ،عمران ،تاسیسات مکانیکی،تاسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری و همچنین تعیین صلاحیت معماران تجربی و کارشناسی ماده ۲۷ جهت اخذ پروانه اشتغال به کار به طور همزمان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کل کشور برگزار می شود .

وی افزود : تعداد کل داوطلبین ۶۴۷۲ نفر است که ۴۸۱۷ نفر در سنندج ودر محل دانشگاه کردستان، ۱۰۷۸ نفر در سقز ودرمحل انشگاه آزاد اسلامی واحد سقز و ۵۷۷ نفر نیز درشهرقروه و در محل های هنرستان تلاش و شهید باهنر و سال امتحانات آموزش و پرو رش حضور خواهند یافت.

منبع: https://kurdistan.mrud.ir/

image_pdfimage_print
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 12 =

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان، معماران تجربی و صلاحیت ماده ۲۷ در استان کردستان با حضور ۶۴۷۲ داوطلب