در تداوم الکترونیکی کردن سازمان/ سامانه نظارت و بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان راه اندازی می شود

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از راه اندازی سامانه نظارت و بازرسی “چاودیر” خبر داد.

مهندس فریبرز خلیل اللهی اظهار داشت: سازمان استان در راستای تسهیل در انجام بازدید های دوره ای و تهیه و ارسال مکاتبات اداری و ارائه گزارشات دوره ای ناظرین به مراجع ذیصلاح اقدام به تهیه و راه اندازی این نرم افزار نمود و این امر را در تداوم برنامه ریزی و حرکت بسوی سازمان الکترونیک انجام داده است.

وی اعلام داشت: مهندسین ناظر سازمان می توانند با استفاده از سامانه چاودیر، با حضور در محل پروژه و از طریق گوشی تلفن همراه خود، ضمن ثبت موقعیت جغرافیایی ، نسبت به بازدید و تکمیل گزارش مرحله ای با استفاده از چک لیست های مختلف موجود در سامانه اقدام نمایند .

رئیس سازمان افزود: درسامانه “چاودێر” امکان ارسال رونوشت مکاتبات و گزارشات و یا دستور کار به مجری ذیصلاح پروژه و نظر خواهی از طراحان پروژه نیز وجود دارد .

مهندس خلیل اللهی درباره این سامانه اعلام کرد: انجام و ثبت  بازدید های کارشناسان گروه کنترل و بازرسی سازمان و مکاتبات این گروه با ناظرین ، طراحان و مجریان در خصوص پروژه های بازدید شده امکان پذیر خواهد بود.

وی در ادامه افزود: استفاده آزمایشی از سامانه هم اکنون توسط کارشناسان این سازمان انجام شده و هم اکنون آماده بهره برداری می باشد. چگونگی ورود و راهنمای استفاده از این سامانه بزودی در دسترس اعضای محترم قرار می گیرد.

image_pdfimage_print
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

در تداوم الکترونیکی کردن سازمان/ سامانه نظارت و بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان راه اندازی می شود