قابل توجه اعضای محترم سازمان

راه اندازی سامانه کنترل و بازرسی “چاودیر”

در راستای اهداف هیئت مدیره دوره هشتم با هدف ایجاد سازمان الکترونیک و همچنین در اجرای مفاد فصل سوم و چهارم ماده ۱۶، مبحث دوم مقررات ملی ساختمان (نظامات اداری)، سامانه “چاودێر” (به معنی ناظر) جهت نظارت مهندسین ناظر سازمان راه اندازی گردید.

در این سامانه که به صورت اپلیکیشن موبایلی با قابلیت نصب بر روی تلفن همراه می باشد کلیه مراحل نظارت مهندس ناظر پروژه از شروع تا پایان کار ، نظارت از قبیل ثبت گزارش های دوره‌ای ، ارتباط با ناظر هماهنگ کننده، مجری، طراح، ارسال پیام، ارتباط با سامانه اندازیار، ارجاع کار و سامانه واحد شهرسازی شهرداری ، تایید گزارش های مرحله‌ای توسط سازمان و … از طریق این نرم‌افزار صورت می پذیرد.

از قابلیت های ویژه و مهم این سامانه الزام مهندسین به حضور در محل پروژه و ثبت موقعیت مکانی جهت تهیه گزارش‌ها و تصاویر می باشد.
ضروری است ناظرین محترم نسبت به نصب و استفاده آزمایشی از سامانه مذکور اقدام نموده و تا زمان برقراری ارتباط این سامانه با سامانه شهرداری ها، ناظرین محترم مطابق روال قبل نسبت به ارسال گزارش های خود به صورت فیزیکی به شهرداری، نظام مهندسی و سایر مراجع ذیربط اقدام نمایند.

این اپلیکیشن قابل نصب بروی سیستم عامل اندروید می باشد.

نسخه ios آن بزودی در دسترس اعضای محترم قرار می گیرد.

جهت مشاهده فایل راهنمای استفاده و نصب اپلیکیشن به سایت سازمان . بخش سامانه چاودیر و یا کانال تلگرامی @sazmankurdestan مراجعه فرمایید

image_pdfimage_print
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + سه =

راه اندازی سامانه کنترل و بازرسی “چاودیر”