پیام رئیس سازمان بمناسبت روز مهندس/  تکریم مهندس، تکریم توسعه در جامعه است

مهندس فریبرز خلیل اللهی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان طی پیامی ضمن اشاره به جایگاه مهم مهندسین در جامعه و نقش پررنگ آنان در توسعه،  پنجم اسفند روز مهندس را به جامعه مهندسی و علی الخصوص اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

جهان و انسان امروز که به پیشرفت سرسام آور و رسیدن به قلل توسعه به خود می نازد مرهون تلاش و دانش قشری است که معماران دنیای امروز و ستون اصلی پیشرفت این کره خاکی محسوب می شوند.

مهندسین این خالقان دنیای پیرامون ما، با تخصص و توانمندی خود نقش و جایگاهی غیرقابل انکار در دنیای امروز دارند.

در تکریم جایگاه جامعه مهندسی در ایران  پنجم اسفند بزرگداشت دانشمند نامی خواجه نصیرالدین طوسی را بعنوان روز مهندس ناگذاری کرده اند که شایسته ای ست این روز را به کلیه شهروندان و بویژە بیش از نیم میلیون عضو محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تبریک و تهنیت عرض نماییم.

آرزوی سلامت و بهروزی برای جامعه معزز مهندسی ساختمان در جهت تحقق آرمان های متعالی خود همانا شهری شایسته شهروندان و سکونتگاهی امن و پایدار است را از خالق هستی خواستاریم.

امید است جامعه در ساختن سکونتگاهی امن، مملو از آرامش و آسایش با امینان خود در این حوزه یعنی جامعه مهندسی و رعایت مقررات ملی ساختمان بیش از پیش همکاری نمایند.

 فریبرز خلیل اللهی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

image_pdfimage_print
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =

پیام رئیس سازمان بمناسبت روز مهندس/ تکریم مهندس، تکریم توسعه در جامعه است