۱۱۷ داوطلب عضویت در هفتمین دوره شورای مرکزی

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، هیات اجرایی انتخابات هفتمین دوره شورای مرکزی در اطلاعیه شماره 5 خود اعلام کرد: در راستای اجرایی نمودن بند 4 از فصل ششم نظام نامه انتخابات شورای مرکزی مصوب هیأت عمومی(اجلاس هجدهم) و به منظور اطلاع رسانی به موقع به اعضای محترم هیات عمومی وفق برنامه زمان بندی انتخابات، بدینوسیله لیست نهایی داوطلبین واجد شرایط شرکت در انتخابات هفتمین دوره شورای مرکزی، به ترتیب رشته ها بر اساس مفاد جدول ماده 108 آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و به ترتیب حروف الفبا (به شرح پیوست ) اعلام می گردد.
بدیهی است چنانچه تا روز انتخابات به هر دلیل، تغییراتی در لیست مذکور به وجود آید، به اطلاع اعضای محترم هیات عمومی خواهد رسید.
لازم به ذکر است که انصراف داوطلبین از شرکت در انتخابات، تنها با نامه کتبی و مهر و امضای داوطلب، مورد پذیرش این هیات خواهد بود.
 
 
گروه عمران
 

رشته عمران

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

 

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

1

آخویسی

امیرهوشنگ

کرمانشاه

 

23

ریاضی مظلومی

سید مسعود

خراسان رضوی

2

اژدری مقدم

مهدی

سیستان و بلوچستان

 

24

سرافرازی

سید رضا

خراسان جنوبی

3

اسماعیلیان

مجید

کرمان

 

25

شرفی

حسن

کرمانشاه

4

ایمانی کله سر

هوشیار

اردبیل

 

26

شکیب

حمزه

تهران

5

بنائی بروجنی

اردشیر

چهارمحال و بختیاری

 

27

صادقی

علی

کهگیلویه و بویراحمد

6

بهاری فر

علی رضا

خوزستان

 

28

قربانی

محسن

مازندران

7

بیطرف

حبیب اله

تهران

 

29

کامران دیسفانی

حسین

خراسان رضوی

8

پناهی فر

حسین

خوزستان

 

30

کندی

محمد خسرو

مرکزی

9

پورحسینی

حسن

خراسان رضوی

 

31

کوپائی

عبداله

اصفهان

10

پورنصیری

ایرج

گیلان

 

32

کوسه غراوی

شهرام

گلستان

11

تقی زاده

بهلول

آذربایجان شرقی

 

33

ماهینی

محمدرضا

بوشهر

12

توتونچی

مجید

خراسان رضوی

 

34

مجتبی زاده

حسن

زنجان

13

جرجانی

حلیمه

گلستان

 

35

مجربی کرمانی

علی رضا

البرز

14

جواهری تفتی

محمد رضا

یزد

 

36

مرادی شقاقی

طالب

آذربایجان شرقی

15

حریری اردبیلی

محمد رضا

اردبیل

 

37

مقومی

امین

قم

16

خرم

احمد

تهران

 

38

موسوی

سید مجتبی

گلستان

17

دادخواه تیرانی

محمد حسین

فارس

 

39

نائیج پور

تورج

مازندران

18

رجبی

فرج اله

فارس

 

40

نبی زاده

علی

تهران

19

رضایی

حسین

لرستان

 

41

هاشم زاده

جعفر

آذربایجان غربی

20

رضایی سردره

مهدی

هرمزگان

 

42

واحد

فریدون

چهارمحال و بختیاری

21

رمضانی

علی اکبر

خراسان شمالی

 

43

یونسیان

محمد

همدان

22

روانشادنیا

مهدی

تهران

 

 

 

 

 


 

گروه عمران

رشته نقشه برداری                                                                                                          رشته ترافیک

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

 

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

1

احمدی

اکبر

فارس

 

1

رضوی

کامبیز

تهران

2

اسدی

احمد

خراسان رضوی

 

2

فلاح تفتی

مهدی

یزد

3

بدوی

سعید

گیلان

 

3

قناعت

جمال

کردستان

4

حیدری

طیب

کرمانشاه

 

4

مبصر

علی

گیلان

5

طوماری

علی

آذربایجان شرقی

 

5

مراد پور

امیرهوشنگ

البرز

6

کبیری بالاجاده

کامران

گلستان

 

6

رضوی

کامبیز

تهران

7

مهجوریان نماری

جواد

مازندران

 

 

 

 

 

8

مومنی مقدم

بهمن

تهران

 

 

 

 

 

9

نوبخت دودران

شمس

تهران

 

 

 

 

 

 


 

گروه تاسیسات

رشته تاسیسات برقی                                                                                                                          رشته تاسیسات مکانیکی

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

 

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

1

امراللهی

عبداله

آذربایجان غربی

 

1

آرش

اردشیر

اردبیل

2

بهلول خیبری

فریدون

خراسان رضوی

 

2

آلوستانی مفرد

محمدرضا

گلستان

3

جی افرام

مجید

لرستان

 

3

اکبریان راد

حسین

تهران

4

رمضان دهنوی

حمید

قم

 

4

رفیعی

رضا

هرمزگان

5

شایان

مهدی

سیستان و بلوچستان

 

5

شاهکار

قاسم

آذربایجان شرقی

6

علی پور

کیانوش

گیلان

 

6

صادقی دزکی

علی

چهارمحال و بختیاری

7

فاطمی

محمد رضا

خراسان جنوبی

 

7

طالب زاده

محمدرضا

خوزستان

8

فرهخت

بهرام

آذربایجان شرقی

 

8

طاهری اصل

احمد رضا

اصفهان

9

کریمی آنچه

علی

تهران

 

9

علی نیا

سیف اله

مازندران

10

مزینانی

سید مجید

خراسان رضوی

 

10

فرج زاده ها

علی

قزوین

11

هاشمی

سید محمد

تهران

 

11

قزوینی پور اکبری

علی رضا

کرمان

 

 

 

 

 

12

کرانی

رضا

کرمانشاه

 

 

 

 

 

13

مصطفوی

محمد

مرکزی

 

 

 

 

 

14

نوری کوپائی

کاوه

قم

 


 

گروه معماری و شهرسازی

رشته معماری                                                                                                                                                           رشته شهرسازی

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

 

ردیف

نام خانوادگی

نام

استان

1

آدم نوه سی

شهاب

آذربایجان شرقی

 

1

خان احمد لو

سعید

قم

2

اسلانی کتولی

ابوالحسن

گلستان

 

2

زاد توت آغاج

ابراهیم

زنجان

3

ایگدری

دایان

گلستان

 

3

زارعی

احمد

بوشهر

4

اله دادی

غلامحسن

مرکزی

 

4

فواد مرعشی

سید فتح اله

آذربایجان غربی

5

بهادری

منصور

ایلام

 

5

کاتب احدی

هوشنگ

البرز

6

جهانبخش

حیدر

تهران

 

6

کریمی

ابراهیم

گلستان

7

جوان مجیدی

جواد

اردبیل

 

7

کهزادی سیف آباد

عمران

کهگیلویه و بویراحمد

8

چورکه یشکوه

احمد

آذربایجان غربی

 

8

لطفی

کورش

خوزستان

9

دانشی

سید ابوالحسن

کهگیلویه و بویراحمد

 

9

محسنی

ناصر

خراسان رضوی

10

دزفولیان

امیر حسین

تهران

 

10

موسوی

سید مسعود

گیلان

11

رادمهر

الهه

تهران

 

11

وثیق نیا

عباس

قزوین

12

زنده دلان

آناهیتا

خراسان رضوی

 

 

 

 

 

13

سلیمی

امیر

همدان

 

 

 

 

 

14

سیروسی

پرویز

البرز

 

 

 

 

 

15

شاه حسینی

محمدرضا

یزد

 

 

 

 

 

16

قاسیمان

احسان

خراسان رضوی

 

 

 

 

 

17

کوه زاد

مهرک

اصفهان

 

 

 

 

 

18

لاری بقال

سید کیانوش

خوزستان

 

 

 

 

 

19

محمودی کهنه رودپشت

آزاده

مازندران

 

 

 

 

 

20

مشیری

شهریار

هرمزگان

 

 

 

 

 

21

معزی

ایرج

تهران

 

 

 

 

 

22

مهری تالار پشتی

سودابه

مازندران

 

 

 

 

 

23

نصر

طاهره

فارس

 

 

 

 

 

24

نیکزاد

امیر محسن

سمنان