اطلاعیه شماره11 / لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده در تاریخ  97/07/10 لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده در تاریخ  97/07/10
انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده در تاریخ  97/07/10 (اطلاعیه شماره11)

کد نامزد

نام

نام خانوادگی

رشته تحصیلی

نام دانشگاه

سال دریافت مدرک

مقطع تحصیلی

رشته نظام مهندسی

1001

قادر

بایزیدی

معماری

آزاد اسلامی علوم تحقیقات

91

دکترا

معماری

1002

فریبرز

خلیل اللهی

معماری

شهید بهشتی

75

کارشناسی ارشد

معماری

1003

محمد رضا

رضوی

معماری

بین المللی امام خمینی

81

کارشناسی ارشد

معماری

1004

وریا

ژولیده

معماری

آزاد اسلامی همدان

80

کارشناسی ارشد

معماری

1005

محمود

قربانی

معماری

علم و صنعت ایران

82

کارشناسی ارشد

معماری

2006

فیروز

آقایی

برنامه ریزی شهری و منطقه ای

شهید بهشتی

78

کارشناسی ارشد

شهرسازی

2007

محمد رضا

جباری

برنامه ریزی شهری

تهران

73

کارشناسی ارشد

شهرسازی

3008

اسعد

براخاصی

عمران

شمال غیر انتفاعی

88

کارشناسی ارشد

عمران

3009

مصلح

توحیدی

عمران - سازه

بیرمنگام-انگلستان

95

دکترا

عمران

3010

محمد صدیق

ثابتی

عمران

آنا کشور هندوستان

91

دکترا

عمران

3012

بهار

راستین

عمران

آزاد اسلامی سنندج

77

کارشناسی

عمران

3013

غلام رضا

رشادت

عمران

آزاد اسلامی سنندج

75

کارشناسی

عمران

3014

مسعود

شیرزادی

عمران

آزاد اسلامی مهاباد

77

کارشناسی

عمران

3015

فریدون

علی محمدی

عمران-خاک و پی

آزاد اسلامی تهران جنوب

84

کارشناسی ارشد

عمران

3016

باهر

نصری 

عمران

آزاد اسلامی سنندج

81

کارشناسی

عمران

3017

امیر اسعد

نصری زر

عمران

آنا کشور هندوستان

92

دکترا

عمران

4018

اسماعیل

سلیمی

مکانیک-کاربردی

شیراز

80

کارشناسی ارشد

مکانیک

4020

امید

محمودی

مکانیک-حرارت و سیالات

علم و صنعت ایران

74

کارشناسی

مکانیک

5021

هیوا

سید یونسی

برق-قدرت

صنعتی امیرکبیر

93

کارشناسی ارشد

برق

5023

افشین

نامی سنندجی

تاسیسات برقی

آزاد اسلامی کازرون

82

کارشناسی

برق

6024

سهراب

شهنازی

نقشه برداری-ژئودزی

تبریز

96

کارشناسی ارشد

نقشه برداری

6025

کریم

قادرمزی

نقشه برداری-ژئودزی

خواجه نصیرالدین طوسی

78

کارشناسی ارشد

نقشه برداری

7027

هومن

بلندی

عمران-برنامه ریزی و حمل و نقل

آزاد اسلامی تهران جنوب

79

کارشناسی ارشد

ترافیک

7028

جمال  

قناعت

عمران-راه و ترابری

علم و صنعت ایران

75

کارشناسی ارشد

ترافیک

توجه: انتخابات از ساعت 9 الی 17 روز پنجشنه مورخ 97/07/12 در حوزه های سنندج، سقز، بانه، بیجار، دیواندره، قروه، دهگلان، مریوان و کامیاران برگزار می شود.

محدوده زمانی مجاز فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی عضویت در هیأت مدیره، از زمان انتشار فهرست نهایی داوطلبین آغاز و 24 ساعت قبل از زمان اخذ رأی پایان می یابد.