اطلاعیه شماره 7/ اسامی نهایی داوطلبین عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان
اطلاعیه شماره 7 هیات اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان/ 
اسامی نهایی داوطلبین عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان


اسامی نهایی داوطلبین عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

کد نامزد

نام

نام خانوادگی

رشته تحصیلی

نام دانشگاه

سال دریافت مدرک

مقطع تحصیلی

رشته نظام مهندسی

1001

قادر

بایزیدی

معماری

آزاد اسلامی علوم تحقیقات

1391

دکترا

معماری

1002

فریبرز

خلیل اللهی

معماری

شهید بهشتی

1375

کارشناسی ارشد

معماری

1003

محمد رضا

رضوی

معماری

بین المللی امام خمینی

1381

کارشناسی ارشد

معماری

1004

وریا

ژولیده

معماری

آزاد اسلامی همدان

1380

کارشناسی ارشد

معماری

1005

محمود

قربانی

معماری

علم و صنعت ایران

1382

کارشناسی ارشد

معماری

2006

فیروز

آقایی

برنامه ریزی شهری و منطقه ای

شهید بهشتی

1378

کارشناسی ارشد

شهرسازی

2007

محمد رضا

جباری

برنامه ریزی شهری

تهران

1373

کارشناسی ارشد

شهرسازی

3008

اسعد

براخاصی

عمران

شمال غیر انتفاعی

1388

کارشناسی ارشد

عمران

3009

مصلح

توحیدی

عمران - سازه

بیرمنگام-انگلستان

1395

دکترا

عمران

3010

محمد صدیق

ثابتی

عمران

آنا کشور هندوستان

1391

دکترا

عمران

3011

مهدی

حسام شریعتی

عمران-آب

تبریز

1386

کارشناسی  ارشد

عمران

3012

بهار

راستین

عمران

آزاد اسلامی سنندج

1377

کارشناسی

عمران

3013

غلام رضا

رشادت

عمران

آزاد اسلامی سنندج

1375

کارشناسی

عمران

3014

مسعود

شیرزادی

عمران

آزاد اسلامی مهاباد

1377

کارشناسی

عمران

3015

فریدون

علی محمدی

عمران-خاک و پی

آزاد اسلامی تهران جنوب

1384

کارشناسی ارشد

عمران

3016

باهر

نصری 

عمران

آزاد اسلامی سنندج

1381

کارشناسی

عمران

3017

امیر اسعد

نصری زر

عمران

آنا کشور هندوستان

1392

دکترا

عمران

4018

اسماعیل

سلیمی

مکانیک-کاربردی

شیراز

1380

کارشناسی ارشد

مکانیک

4019

پدرام

گروهی

تاسیسات مکانیکی ساختمان

بوعلی سینا همدان

1374

کارشناسی

مکانیک

4020

امید

محمودی

مکانیک-حرارت و سیالات

 علم و صنعت ایران

1379

کارشناسی

مکانیک

5021

هیوا

سید یونسی

برق-قدرت

صنعتی امیرکبیر

1393

کارشناسی ارشد

برق

5022

صمد

قادرپور

تاسیسات برقی

کردستان

1390

کارشناسی ارشد

برق

5023

افشین

نامی سنندجی

تاسیسات برقی

آزاد اسلامی کازرون

1382

کارشناسی

برق

6024

سهراب

شهنازی

نقشه برداری-ژئودزی

تبریز

1396

کارشناسی ارشد

نقشه برداری

6025

کریم

قادرمزی

نقشه برداری-ژئودزی

خواجه نصیرالدین طوسی

1378

کارشناسی ارشد

نقشه برداری

6026

علاءالدین

محسنی

نقشه برداری

اصفهان

1373

کارشناسی

نقشه برداری

7027

هومن

بلندی

عمران-برنامه ریزی و حمل و نقل

آزاد اسلامی تهران جنوب

1379

کارشناسی ارشد

ترافیک

7028

جمال  

قناعت

عمران-راه و ترابری

علم و صنعت ایران

1375

کارشناسی ارشد

ترافیک

 
انتخابات هشتمین دوره هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از ساعت 9 الی 17 روز پنج شنبه مورخ 12/7/1397 در شهرهای سنندج، بانه، سقز، بیجار، دیواندره، قروه، دهگلان، مریوان و کامیاران برگزار می شود.