سازمان نظام مهندسی ساختمان انتخاب وزیر جدید راه و شهرسازی را تبریک گفت

سازمان نظام مهندسی ساختمان انتخاب وزیر جدید راه و شهرسازی را تبریک گفت

مهندس محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه  و شهرسازی با  151  رای موافق، 98 رای مخالف و  8 رای ممتنع موفق به کسب رأی اعتماد نمایندگان شد.

 در پی رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به جناب آقای دکتر محمد اسلامی به عنوان وزیر جدید راه و شهرسازی پیام تبریک سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خطاب به وی صادر شد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، این پیام آمده است:

 جامعه مهندسی ساختمان کشور افتخار دارد که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با تأسی از اعضای محترم کمیسیون عمران مجلس و با ملاحظه برنامه های سازنده و گره گشای جناب آقای دکتر اسلامی، با رای قاطع خود به ایشان زمینه را برای شروع دوران پرتکاپو و ثمر بخش در عرصه‌های مسکن و راه و شهرسازی مهیا نمودند.

 ما در شورای مرکزی سازمان به نمایندگی از مهندسان عضو سازمان نظام ساختمان با تمام توان فنی تخصصی آمادگی خود را برای جامه عمل پوشاندن به منویات وزیر فرهیخته کارآمد و کاردان اعلام و به ایشان در سنگر جدید خدمت رسانی به جامعه تبریک و تهنیت می گوییم .

بدان امید که سازمان نظام مهندسی ساختمان برآمده از روحیه کار و تلاش و برنامه‌ریزی مهندسان محترم و به عنوان بازوی فنی تخصصی جامعه در دوران خوش طلیعه پیش رو بتواند نقش اصلی و پر ثمر خود را در سازندگی و آبادانی میهن اسلامی به خوبی ایفا نماید.