محمودزاده به عنوان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی منصوب شد
محمد اسلامی با صدور حکمی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از جمنا، وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی "محمود محمودزاده" را به عنوان معاون مسکن و ساختمان این وزارتخانه منصوب کرد.
ایجاد هماهنگی بین معاونان و بخش‌های مرتبط با مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، بازنگری در سیاست‌های توسعه مسکن، ترویج و بهره‌مندی از فن‌آوری‌های نوین با تجدید ساختار در صنعت ساختمان کشور و برنامه‌ریزی و ساماندهی خدمات تشکل‌های حرفه‌ای مرتبط با هدف افزایش اعتماد عمومی در جامعه تخصصی، شفافیت عملکرد، قانون‌مندی و پاسخگویی از جمله وظایفی است که در این حکم برای محمودزاده برشمرده شده است.
همچنین، برنامه‌ریزی صدور خدمات فنی، مهندسی و جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و داخلی در حوزه صنعت ساختمان، کمک به ارتقاء دانش فنی و ورود تکنولوژی‌های جدید ساختمانی از طریق همکاری با نهادهای علمی و اجرایی داخلی و خارج از کشور، اصلاح، تدوین و بازنگری در مقررات ملی ساختمان و نظام‌های اداری با بهره‌مندی از مشارکت خبرگان علمی و مهندسی کشور به منظور ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات فنی بهینه و راهبری طرح‌های تولید و عرضه مسکن از دیگر وظایفی است که در حکم وزیر راه و شهرسازی خطاب به معاون جدید مسکن و ساختمان این وزارتخانه به آن اشاره شده است.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان نیز در پیامی این انتصاب را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
خبر مسرت بخش انتصاب حضرتعالی بعنوان معاون محترم مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی موجی از امید را در بین فعالین و مسئولین حوزه عمران و ساختمان و همچنین تشکل های حرفه ای و تخصصی ایجاد نمود.

بدون شک تخصص و تعهد حضرتعالی موجبات اخذ تصمیمات عالمانه در حوزه توسعه مسکن و ساماندهی تشکل های حرفه ای و اعتماد عمومی در جامعه تخصصی را به همراه خواهد داشت.

امید است در پیشبرد اهداف متعالی و ارتقای صنعت ساختمان موفق و موید باشید.