همايش ملى ساختمان پايدار و انرژى (چالش ها،ضرورت ها و راهكارها)

به اطلاع می رساند امکان ثبت نام و شرکت در همایش به همراه دریافت گواهینامه ارتقا پایه ویژه متقاضیان خارج از استان اصفهان در سایت همایش به آدرس www.iebo.ir فراهم گردید. علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مورد اشاره (قسمت ثبت نام در همایش به صورت مجازی) از دوره های آموزشی استفاده نمایند .

اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان، اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه ، دانشجویان و کلیه شرکت کنندگان در همایش ملی ساختمان پایدار و انرژی(چالشها، ضرورتها و راهکارها) جهت حضور در همایش و شرکت در کارگاهها موارد زیر به اطلاع رسانده می شود:

  • همایش فوق دارای مجوز ارتقاء پایه برای کلیه رشته های مهندسی و کاردانها می باشد.
  • همایش فوق دارای نمایه علمی ISC و در سایت سیویلیکا بارگزاری می گردد.
  • کلیه متقاضیان شرکت در همایش جهت ثبت نام از طریق سایتir  اقدام فرمایند.

هزینه ثبت نام کلیه شرکت کنندگان مطابق جدول زیر می باشد که از طریق درگاه الکترونیکی واقع در سایت iebo.ir و یا از طریق واریز فیش نزد حساب بانکی به شماره  ۱۰۲۹۲۳۲۹۹۲  و ارسال تصویر فیش بانکی به شماره تلفن ۰۳۱۳۴۵۹۳۴۲۰ و یا ایمیل iebo@nezam-esf.ir امکان پذیر می باشد.

 

باستحضار می رساند

متقاضيان ارتقا پايه که سنوات و توقف در پايه  آنان تا ۳سال آینده  تکمیل می گردد، مي توانند جهت ثبت نام در هفت رشته مربوطه تا تاریخ ۹۷/۱۰/۲۰ به سایت همایش ملی ساختمان پایدار و انرژی به آدرسiebo.ir  مراجعه فرمایند.

همایش مذکور یکی از دوره های آموزشی ۱۶ ساعته را شامل می شود و افراد در صورت نیاز به گذراندن دوره های آموزشی بیشتر، بایستی منتظر فراخوان های بعدی ثبت نام ارتقا پایه باشند.

این همایش شامل حال دوره های آموزشی ورود به حرفه صلاحیت اجرا و ارتقا پایه صلاحیت اجرا و عمران – محاسبات نمی گردد.

شايان ذکر است:

به استناد بخشنامه شماره ۴۳۶۸۶/۴۲۰ مورخ ۸۸/۰۸/۲۷ و اصلاحيه شماره ۰۶۳۵۷/ش م مورخ۹۱/۱۱/۲۱دفتر مقررات ملي ساختمان وزارت راه و شهرسازي متقاضيان ارتقاء پايه کليه رشته ها بايستي گواهي نامه موفقيت در آزمون پايان دوره ها را جهت ارتقاء پایه ارائه نمايند و به استناد بخشنامه صادره از اداره کل راه و شهرسازی به شماره ۴۲۰/ ۱۲۹۶۸۴ به تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ این همایش یکی از دوره های آموزشی ارتقا پایه را شامل می گردد.