تعیین اعضای هیات نظارت و هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان طی اطلاعیه ای اعضای هیات نظارت و هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان را تعیین کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

اطلاعیه

قابل توجه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

در اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین‌نامه اجرایی آن انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان در سال جاری برگزار خواهد شد و لذا ترتیبات مربوط در زمان قانونی آغاز شده است.

از آنجا که در این راستا آگاهی اعضای محترم سازمان از روند برگزاری انتخابات بر اساس موازین قانونی آن در جهت ایجاد اطمینان بیشتر و آمادگی لازم برای شرکت گسترده در انتخابات مفید خواهد بود، لذا موارد مربوط را به شرح زیر به اطلاع کلیه اعضای محترم سازمان استان می‌رساند :

  1. با اجرای ماده 62 آئین‌نامه، هیات اجرائی انتخابات هیات مدیره سازمان استان بشرح زیر انتخاب شده اند :

خانم روشنک رادپور (رئیس)، آقایان معروف حسامی (نائب رئیس)، ماشاء‌الله آقابابایی (عضو)، محمدعلی زندسلیمی(عضو)، آزاد شاهرخی(عضو)، اشرف فتحی(عضو) و عثمان فتحی(عضو).

  • به موجب ماده 62 آئین‌نامه، (( وزارت راه و شهرسازی )) دستگاه نظارت می‌باشد و دستگاه نظارت استان در اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شده است و آقای عرفان مرادی (رئیس)، آقایان مصطفی رضایی، خالد اصلانی، محمدامین الهی و امیر محمدی به عنوان اعضای دستگاه نظارت استان تعیین و معرفی شده‌اند.
  • اعلام شرایط عضویت در هیات مدیره، تعیین مهلت قبول تقاضای نامزدی، تعیین زمان برگزاری انتخابات و سایر مسائل مربوطه متعاقباً از طریق اطلاعیه‌های (( هیات اجرایی انتخابات )) اعلام خواهد شد.

در خاتمه امید است که کلیه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با شرکت فعال و گسترده و با رعایت کامل اخلاق حرفه ای در انتخابات، وظیفه سازمانی و رسالت حرفه‌ای خود را به انجام رسانند.

اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان

image_pdfimage_print
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + هفت =

تعیین اعضای هیات نظارت و هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان