هزینه های جشن روز مهندس به کولبران کردستانی اهدا می شود

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان در اقدامی انسان دوستانه هزینه های برگزاری جشن ها و مراسمات روز مهندس را به کولبران کردستانی اهدا می کند.
نظام مهندسی کردستان در بیانیه ای با اعلام اینکه جامعه مهندسی استان همواره خود را همراه شادی ها و غم های این سرزمین دانسته و هیچگاه در خدمتگزاری به شهروندان استان دریغ نخواهد ورزید.
در ادامه این بیانیه آمده است: هرساله مراسم و جشن هایی بمناسبت پنجم اسفند در شهرهای استان با حضور اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار می شد که امسال باتوجه به وضعیت جامعه و رعایت پروتکل های بهداشتی همچنین در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی شهروندان کردستانی این مراسم برگزار نخواهد شد و کلیه هزینه های اختصاص داده شده صرف امور خیریه و شهروندان بی بضاعت خواهد شد.
سازمان نظام مهندسی با اشاره به مسئله دردناک کولبری که محصول اقتصاد ناسالم و عدم رعایت عدالت اقتصادی است، آورده است: برچیدن کولبری مستلزم برنامه ریزی اقتصادی اصولی بر پایه توازن در توزیع ثروت و رعایت عدالت و کرامت شهروندان توسط کلیه مسئولین ذی ربط است.
در ادامه این بیانیه آمده است: جامعه مهندسی کردستان ضمن درخواست از کلیه مسئولین برای رسیدگی به وضعیت معیشت شهروندان و علی الخصوص کولبران معزز، هزینه ی برگزاری مراسم های روز مهندس امسال را به کولبران کردستانی بخصوص بانوان عزتمند کولبر اهدا می کند و اظهار امیدواری می کند تا شهروندان همچون همیشه در خدمت رسانی و همیاری یکدیگر در این وضعیت غافل نشوند.

image_pdfimage_print
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 20 =

هزینه های جشن روز مهندس به کولبران کردستانی اهدا می شود